Úvod > Základní škola > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Pohár rozhlasu mladší žáci 2022

Tyto fantastické individuální výkony zajistily našim děvčatům 2. místo v soutěži týmů! Kluci do poslední chvíle bojovali o bronz. Nakonec skončili na krásném 5. místě z 13 účastníků. V celkovém hodnocení jednotlivců obsadil Dominik Němec 1. místo, Zuzana Bužková 2. místo a Karolína Čadová 3. místo.

Více

Publikováno 18. 5. 2022 11:39

Dopravní soutěž 2022

Dne 17.5.2022 se žáci naší školy zúčastnili dopravní olympiády  v Českých Budějovicích. Soutěžili žáci 2.- 4. tříd. Žáci si soutěž velmi užili. Otázky byly jak teoretické - dopravní předpisy a první pomoc, tak i praktické - jízda v dopravě a jízda zručnosti. Náš tým se umístil na celkovém šestém místě.

Více

Publikováno 18. 5. 2022 11:03

Mc Donalds Cup - Krajské finále 2022

S celkovou bilancí 5 výher a 1 porážky jsme obsadili 3. místo! Na vyhlášení jsme navíc obdrželi i dvě individuální ceny. První vyhrála Nikolka Herdová jako jedna ze dvou děvčat, která v turnaji startovala a nebojácně se prala s klučičí převahou. Druhou cenu pro nejlepšího střelce turnaje si odnesl Kristián Novotný, který vsítil úctyhodných 21 branek!! Kromě věcných darů si odnesl i fotografii s bývalým trenérem Dynama ČB panem Horejšem.

Více

Publikováno 16. 5. 2022 13:13

okresní kolo - Mc Donalds Cup 2022

Žáci ze ZŠ Ševětín se tak poprvé v historii školy stali vítězi okresního kola této prestižní soutěže. Jako odměnu všichni žáci společně s panem učitelem Duspivou obdrželi zlaté medaile, diplom a krásný pohár, který si jistě najde své místo ve vitríně sportovních úspěchů školy ze Ševětína.

Více

Publikováno 16. 5. 2022 13:08

10. ROČNÍK RYBÁŘSKÉ OLYMPIÁDY

Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství Vodňany vyhlásila další ročník „Rybářské olympiády“ pro žáky základních škol jihočeského kraje a přilehlých oblastí. Do krajského kola postupuje 30 nejlepších ze školních škol.

Více

Publikováno 28. 4. 2022 20:20

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ

Žák 1.B Tobiáš Starczewski se zúčastnil Krajského kola soutěže žáků ZUŠ. Zde obsadil druhé místo a to jak v Sólové hře na bicí soupravu ve věkové kategorii I., tak i v Souborové hře na bicí nástroje.

Více

Publikováno 13. 4. 2022 13:02

pěvecká soutěž JIHOČESKÝ ZPĚVÁČEK 2022

Barbora Sýkorová, žákyně 5.A, vzorně reprezentovala dne 9.4.2022 BLAŤÁČEK na pěvecké soutěži JFoS JIHOČESKÝ ZPĚVÁČEK 2022 ve Zvíkovském Podhradí, kde získala 1. místo a postupuje do Zemského kola v Praze.

Více

Publikováno 12. 4. 2022 18:28

okresní kolo pěvecké soutěže JIHOČESKÝ ZVONEK

V pátek 8.4.2022 proběhlo v DDM v ČB okresní kolo pěvecké soutěže JIHOČESKÝ ZVONEK. Každá škola mohla poslat  jen pět vystoupení. I my jsme poslali do pěveckého boje naše šikovné zpěváky. Soutěže se zhostili všichni s vervou a s plným nasazením. A píle byla odměněna.

Více

Publikováno 10. 4. 2022 16:57

Okresní kolo florbalu v Českých Budějovicích

Žáci ze ZŠ Ševětín tak v českobudějovickém okrese nenašli přemožitele a stali se Okresním vítězem florbalu II. kategorie (4. – 5. třída). Ačkoli byl tým poskládaný narychlo a tak trochu poslepu skvěle se doplňoval, disponoval výbornou fyzičkou, herním přehledem. Za zmínku stojí, že oporu týmu tvořili žáci, kteří provozují převážně jiné sporty jako je fotbal, hokej, atletika, a tak ukázali, jaký sportovní talent v nich dřímá. Nezbývá než se plně připravit na krajské finále a útok na republiku.