Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Plán školních akcí

Plán školních akcí

 3.9.2021  OČMU - 1. stupeň
 Od 6.9.2021 Plavecký výcvik 2.A, 2.B
 Od 9.9.2021 Plavecký výcvik 3.A, 3.B
 8.9.2021 Dopravní hřiště České Budějovice 2.A, 2.B (Dopravní výchova)
 10.9.2021 Hopsárium České Budějovice 4.A, 4.B (Program dopravní výchovy)
10.9.2021 OČMU - 2. stupeň
 14.-15.9.2021 Adaptační kurz 7.A, 7.B
 15.9.2021 Cassiopeia České Budějovice 2.A, 2.B (Projektový den mimo školu)
15.9.2021 Lipno - Motýlí dům (družina)
 16.9.2021 Olšina 7.B, 9.A (Projektový den mimo školu)
 22.9.2021  Bez energie to nejde 9.A, 8.A, 8.B (Přednáška k energetické gramotnosti)
22.9.2021 Jihočeské divadlo České Budějovice (družina)
 23.-24.9.2021  Adaptační kurz 6.A, 6.B
30.9.2021 Jihočeské muzeum České Budějovice - 5.A, 5.B
 18.10.2021  Písek - Střední lesnická škola 4.A, 4.B (Ekologický program)
 29.9.2021 Tajuplný ostrov (preventivní program) - 6.A
 30.9.2021  Tajuplný ostrov (preventivní program) - 6.B
 7.10.2021  Tajuplný ostrov (preventivní program) - 7.A
 11.10.2021  Tajuplný ostrov (preventivní program) - 7.B
 12.10.2021 Filmová škola  (preventivní program) - 8.A, 8.B
18.10.-15.11. 2021 Testování žáků 5. - 9. tříd (ČJ, M, AJ) - testy České školní inspekce
 19.10.2021  Filmová škola  (preventivní program) - 9.A
19.10.2021 Jak překonat starosti ve škole (preventivní program) - 4.B
 19.10.2021  Šelmy našich lesů (vzdělávací pořad), ZOO Hluboká nad Vltavou - 5.A, 5.B
od 2.11.2021 po dobu 8 týdnů Projekt Wannado (Zapojení trenérů do výuky TV) - 2. - 5. třídy
 26.11.2021  3. adventní setkání na školním dvoře s jarmarkem- zrušeno
 2.12.2021  Divadélko KOS - Mikulášská pohádka s nadílkou (družina)
 21.1.2022  Planetárium České Budějovice - 5.A, 5.B
28.1.2022 Cassiopeia - Koloběh vody - 4.A, 4.B
 30.1.-3.2.2022  Lyžařský výcvikový kurz - 8.A, 8.B (podle epidemiologické situace)
 13.3.-18.3.2022  Lyžařský výcvikový kurz- 7.A, 7.B, 9.A (podle epidemiologické situace)
 1.2.2022  Jihočeské muzeum České Budějovice - 7.A, 7.B
 9.2.2022  Bruslení ve Veselí nad Lužnicí - 5.A, 5.B
 10.2.2022 Planetárium České Budějovice - 3.A, 3.B (ZRUŠENO)
22.2.2022 Jak se stát dobrým kamarádem - preventivní program 3.A, 3.B
23.2.2022 Jak správně využívat IT a média - preventivní program 4.A, 4.B
24.2.2022 Jak správně využívat IT a média - preventivní program 5.A, 5.B
 25.2.2022 Cassiopeia České Budějovice - 1.A, 1.B
 24.2.2022  Planetárium České Budějovice - 4.A, 4.B
7.-8.3.2022 Svoz papíru na školní dvůr, odvoz - 9.3.2022
18.3.2022 Fotografování 1.A + 1.B
21.3.2022  Planetárium České Budějovice - 3.B
23.3., 30.3.2022 Projektové dny IKAP II - Robotika (vybraní žáci 2. stupně)
24.3.2022  Bruslení ve Veselí nad Lužnicí - 9.A
25.3.2022  Bruslení ve Veselí nad Lužnicí - 6.B, 7.B
30.3.2022 Návštěva předškoláků z mateřské školy v 1.A a v 1.B
31.3.-1.4.2022 Projekt Ukliďme Česko - Do dobrovolnické úklidové akce se zapojily třídy - 5.A, 7.A, 9.A
 5.4.2022  Cassiopeia - Jak přežít v přírodě - 4.A
7.4.2022 Cassiopeia - Jak přežít v přírodě - 4.B
12.4.2022 Buďme kamarádi - preventivní program 1.A, 1.B
13.4.2022 Jak se chránit v nebezpečných situacích - preventivní program 2.A, 2.B
19.4.2022 Střední rybářská škola Vodňany - 4.A, 4.B
21.4.2022 Etické dílny - Plus a mínus s Amosem - 9.A
27.4.2022 Den s atletikou v ZŠ Ševětín (5. - 9. ročník)
28.4.2022 Houbový park Roseč - 9.A
od 2.5.2022 Testování SCIO - žáci 8. A + 8. B
 9.5.2022  Fotografování třídních kolektivů
10.5.2022 Keramiká dílna Hrdějovice - 6.B
11.5.2022 Matematická soutěž MASO - vybraní žáci z 2. stupně
12.5.2022 Keramiká dílna Hrdějovice - 3.A
12.5.2022 Mirakulum - Milovice - 6.A, 6,B
13.5.2022 Zemědělské muzeum Netěchovice - 7.A, 7.B
17.5.2022 Dopravní soutěž - žáci z 4. a 5. ročníku
20.5.2022 Jump Aréna Č. Budějovice - školní výlet 5.A
30.5.-3.6.2022  Škola v přírodě Stožec - 3.B, 5.B
31.5.2022 Dějepisná exkurze - Terezín - 9.A, 8.A, 8.B
26.5.2022 TEP FACTOR Slapy - 8.A, 8.B
8.6. + 15.6.2022 Projektový den s ZŠ Dolní Bukovsko (fyzika + tělesná výchova)
9.6.2022 ZOO Praha - 4.B, 6.B
10.6.2022 Sportovní den 4. A, 4. B (Vitín)
15.6.2022 Houbový park Roseč - 2.A, 2.B
20.6.2022 Pohádková kovárna - Selibov - 1.A, 1.B
 22.6.2022  Dobrodružství s technikou - českobudějovické výstaviště (4. - 9. ročník)
24.6.2022 Den s matematikou (pro zdatné počtáře)
28.6.2022 Školní akademie ZŠ Ševětín