Dnes byl "odpočinkový den". Navštívili jsme Vodní ráj Aquaworld a horskou bobovou dráhu v Lipně nad Vltavou. Zítra jedeme opět lyžovat.

Vážení rodiče, upozorňujeme Vás, že v týdnu 25.2. - 1.3.2019 nebudou z organizačních důvodů kroužky: stolní tenis a atletika. P. uč. Hašová, p. uč. Duspiva a paní zástupkyně Rodová jsou s žáky na lyžařském výcviku.

Více

Publikováno 16. 2. 2021 6:40

okresní kolo Olympiády z Anglického jazyka 2019

Dne 14.2. 2019 v Českých Budějovicích proběhlo okresní kolo Olympiády z Anglického jazyka. Naši školu reprezentovala vítězka školního kola Aneta Malechová, žákyně 8.A, která se ve své kategorii (žáci 8. a 9. tříd) umístila na 5. místě v konkurenci 21 škol.

Více

Publikováno 16. 2. 2021 6:39

26. ročník výtvarné soutěže na téma "Moje oblíbená rostlina"

Český zahrádkářský svaz vyhlásil 26. ročník výtvarné soutěže na téma "Moje oblíbená rostlina". Soutěž byla rozdělena na dvě kategorie: Malba a kresba a polytechnické práce.

Více

GLOBAL VILLAGE - EDISON 2019

Ve středu dopoledne se v rámci projektu EDISON uskutečnila akce s názvem GLOBAL VILLAGE. Naši stážisté si ve vstupní hale školy rozložili malé stánky s ukázkami různých předmětů, letáčků a dalších zajímavostí ze své země. Nechyběla ani malá ochutnávka tradičních pokrmů a sladkostí.

Více

Publikováno 16. 2. 2021 6:38

Sportovní odpoledne s Edisonem 2019

Více

Publikováno 16. 2. 2021 6:37

Fotografická soutěž: „Zátiší s květinou, zeleninou nebo ovocem.“

Český zahrádkářský svaz vyhlásil již 9. ročník fotografické soutěže na téma: „Zátiší s květinou, zeleninou nebo ovocem.“ Zadaného tématu se zhostili žáci sedmých ročníků.