Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Výtvarná soutěž: "Krása a zdraví ze zahrady"

Výtvarná soutěž: "Krása a zdraví ze zahrady"Český zahrádkářský svaz vyhlásil již 30. ročník výtvarné soutěže. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná. V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru. O úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČZS nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové.

Našim žákům Pavlu Taranenkovi a Veronice Paurové se podařilo uspět v kategorii kresba a malba 2. stupeň ZŠ. V každé kategorii se vybírá deset nejlepších prací.

https://zahradkari.cz/czs/index.php?str=47&akce=1&poradi=1&start=0

Mgr. Burešová Ph.D.

Pavlo Taranenko .jpg Veronika Paurová.jpg