Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Na Učitelském summitu 2023

Na Učitelském summitu 2023Znáte Učitelský summit? Že o něm slyšíte poprvé? Ale to je velká škoda.

Já s paní učitelkou Novotnou jsme na něj vyrazily v sobotu dne 15. dubna 2023.

Akce byla zaměřena na využití iPadů ve výuce. (Naše škola pořídila iPady do výuky v rámci  Šablon II. a III. a některé z NPO - Prevence digitální propasti.) Letos se na summitu děly věci hned od samého začátku. Celý den byl napěchovaný informacemi za doprovodu neuvěřitelně zapálených lidí do vzdělávání.

Dopoledne bylo ve znamení přednášek v hlavním sále a potkávání se v předsálí. Tohle byl jeden z obrovských benefitů. Poznáte spoustu stejně naladěných lidí. Navíc tu máte skvělou možnost si popovídat s osobnostmi českého školství.

Odpoledne si každý vybral z široké nabídky workshopů. Pracovali jsme s různými aplikacemi a senzory. 

Den strávený na Učitelském summitu na THE INTERNATIONAL SCHOOL OF PRAGUE, Nebušické 700, Praha 6 uběhl jako voda a na cestě vlakem domů bylo o čem si povídat a zároveň pracovat na předání zkušeností a nápadů v naší škole. (Učitelský summit)

Mgr. Jana Schnelzerová

us1.png us2.png
us3.png us4.png