Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Velikonoční projekt ve 2.A

Velikonoční projekt ve 2.ADatum konání:
27.3.2024

Ve středu 27.3.2024 se pro žáky 2.A konal projekt s názvem "Velikonoce". Cílem bylo seznámit děti s krásnými tradicemi tohoto jarního svátku a připravit je na blížící se velikonoční svátky zábavnou a hravou formou. Celý den byl ve znamení veselých velikonočních aktivit. Žáci se zapojili do velikonočního počítání, čtení i psaní. Naučili se i písničku s jarní tematikou, kterou si s radostí zazpívali. Úspěch měla i výtvarná dílna, kde si děti vyrobily originální velikonoční vajíčka. Nejprve je ozdobily bavlnkami a poté je vybarvily suchými pastely. Žáci si tak díky zábavným činnostem prohloubili své znalosti o tradicích Velikonoc, ale také rozvíjeli své matematické, čtenářské, písemné i výtvarné dovednosti. Děti byly spokojené a pracovaly s velkým nasazením.

 Mgr. Semmelbauerová DiS.

Velikonoční projekt ve 2.A 1.jpg Velikonoční projekt ve 2.A 2.jpg Velikonoční projekt ve 2.A 3.jpg