Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > soutěž Mladý záchranář v akci - mladší žáci

soutěž Mladý záchranář v akci - mladší žáciNaši žáci se zúčastnili soutěže Mladý záchranář v akci. Vybrali si název : DPVŠ - DOBRÁ PARTA VE ŠKOLE a pustili se do plnění úkolů.

Za první stupeň bojovali: JAN BUŽEK 5.B, JÁCHYM VAVŘÍČEK 5.B, VAVŘÍČKOVÁ 4.A, ALEXANDRA KOVÁŘOVÁ 5.B a TEREZA VLAŽNÁ 5.B. V prvním kole získali 769 bodů a skončili tak na krásném 25.místě (z 61). Moc jim děkujeme a gratulujeme.
 
Mladý záchranář v akci je soutěž pořádaná Hasičským záchranným sborem Jihočeského kraje (dále jen HZS JčK) a Krajským ředitelstvím policie Jihočeského kraje (dále jen PČR JčK), která vhodně doplňuje výuku Ochrana člověka za mimořádných událostí.
PLAKAT 2023.jpg
Cílem soutěže bylo, aby účastníci zábavnou formou získali základní znalosti a dovednosti potřebné k zvládání běžných rizikových situací (hrozeb každodenního života) i mimořádných událostí. 
 
Mgr. Lenka Vondrášková
dpvš (2).jpg