Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > soutěž Mladý záchranář v akci - starší žáci

soutěž Mladý záchranář v akci - starší žácinadpis.png

Přihlásili jsme se do soutěže Mladý záchranář v akci, pořádané Hasičským záchranným sborem Jihočeského kraje. Náš tým Šutrákov ze 7.B a 9.B (Zuzana Bužková, Veronika Bužková, Jiří Novotný, Jakub Kursa a Ondřej Vlažný) se umístil na velmi pěkném 4. místě z 55 zúčastněných týmů. Postupujeme do finálového kola, které se koná dne 17.5. 2023 na požární stanici v Českých Budějovicích. Do finále postupuje prvních 6 týmů. Moc gratulujeme!

has2.png

Všichni členové museli plnit ve školním kole celou řadu celkem náročných úkolů, se kterými si dokázali bez problémů poradit. Podívejme se některé z nich:

Jedním z úkolů bylo vyrobit si vlastní defibrilátor a natočit krátké video, ve kterém bude vysvětleno jeho použití.

Mgr. Hana Faloutová

has1.png