Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > školní výlet 3.B

školní výlet 3.BU nedalekého Tálinského rybníka si dali uprostřed malebné vesničky dostaveníčko čerti, hastrmani, víly,skřítci a další pohádková havěť. Kdo je chce ale spatřit na vlastní oči, musí sebrat odvahu a vstoupit do tajemné Pohádkové kovárny.

Tu odvahu sebrali žáci 3.B a vydali se tam 22.5.2023. Zážitkem už byla jízda minibusem. Na místě nás přivítal vodník a seznámil s programem, co nás čeká. Žáci si vyzkoušeli Stezku čápa Ferdinanda, kde se otestovali ve znalostech  pohádek. Všem se zadařilo a  získali 12 razítek. V pohádkové kovárně jsme viděli různé pohádkové postavy. Radost udělal i Pohádkový krámek. Našli jsme i čertův poklad. V Pohádkovém bludišti jsme nezabloudili. Na závěr si každý dotvořil výrobek v Pohádkové dílničce. Počasí nám vyšlo a výlet se moc povedl. Všichni byli spokojeni. (fotografie)
Mgr. Eva Šachlová  
20230522_101114.jpg