Úvod > Základní škola > Aktuality > kroužek Poštolek

kroužek Poštolek

(Dopis je zveřejněn se souhlasem paní Tomandlové)

Vážená paní ředitelko,

velmi si vážím možnosti pracovat s dětmi, které dochází do vaší školy.

Školní rok 2022/2023 se chýlí k závěru, a tak můžeme bilancovat.

Na počátku školního roku se do kroužku Poštolek přihlásilo 15 dětí, z nichž k dnešnímu dni setrvalo 12 úžasných mladých pracantů, podporovaných rodiči, s kterými jsme společně podnikli i výlety mimo obvyklé středeční konání kroužku. Složení dětí je věkově rozmanité od sedmi do patnácti let. Některé se prvním rokem jen rozkoukávaly. Jiné završily své mnohaleté působení v kroužku Poštolek nejvyšším oceněním, které jim po zásluze náleží.

Zároveň pozitivně oceňuji práci, dnes již mladých mužů, kteří v minulých letech rovněž prošli vaší školou a společně jsme strávili v mysliveckém kroužku mnoho času. Zůstali mi věrni a dále působí v aktivitách pro veřejnost. I v letošním roce pomáhali připravovat pro mladší, budoucí myslivecké kolegy soutěž „Zlatá srnčí trofej 2023“ na Ohradě.

Děkuji touto cestou všem soutěžícím z kroužku Poštolek za jejich výborné výsledky v okresním kole myslivecké soutěže Zlatá srnčí trofej a zároveň jim přeji hodně štěstí a nových poznatků v kole národním. Taktéž děkuji bývalým členům kroužku Poštolek, dnes již maturantům a držitelům loveckého oprávnění, za přístup a postoj k práci s mládeží.

V neposlední řadě děkuji rodičům za důvěru, s kterou mi malé ratolesti svěřili a za jejich podporu při společných aktivitách.

Závěrem mi dovolte paní ředitelko, pozvat Vás, na poznávací stezku „Červen - měsíc myslivosti“, kterou Poštolky připravují a která bude posledním společným projektem v tomto školním roce.

S pozdravem a úctou, Tomandlová Romana

Vážená paní Tomandlová,

velice Vám děkuji za čas, který dětem věnujete. Za vaše nasazení, trpělivost a laskavost. Jste dětem jak autoritou, tak kamarádkou, člověkem, který je pro ně oporou a za kterým se rádi vrací. A to je člověku skutečnou odměnou, ... štěstím.

Jana Schnelzerová