Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Přijímací zkoušky 2024

Přijímací zkoušky 2024Informace pro rodiče a žáky o elektronickém přihlašování na střední školy

Vážení rodiče, posíláme vám informace o přijímacím řízení. Podrobně vás s jejich průběhem seznámí Mgr. Hana Faloutová: schůzka rodičů vycházejících žáků, která se bude konat dne 6.2.2024 od 16:00 hodin v učebně fyziky a chemie

Evidence všech přihlášek, jak do maturitních oborů, tak nematuritních, je v informačním systému o přijímacím řízení – digitální přihlašovací systém (DIPSY), který je dostupný přes webové stránky:  Informační web

Informace pro uchazeče o střední vzdělávání a jejich zákonné zástupce platné od 1. 1. 2024

Upozornění: v označených dnech v kalendáři NENÍ paní doktorka přítomna v ordinaci:

lékař - kalendář.jpeg

 Přihláška na SŠ - z portálu MŠMT: Přihláška na SŠ