Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > předškoláci ve škole

předškoláci ve školeŽáci z MŠ Ševětín, kteří se 3. a. 4. dubna chystají k zápisu, navštívili první třídy v ZŠ Ševětín. Ve škole se zapojili do výuky matematiky a českého jazyka. Předškoláci měli možnost vidět, co se již žáci prvních tříd naučili a sami se do výuky zapojili. V matematice počítali, porovnávali předměty, vyhledávali a rozlišovali geometrické tvary. V českém jazyce poslouchali pohádku, básničky, zazpívali si písničku a k obrázkům určovali první hlásku. Prohlédli si budovu školy, navštívili i tělocvičnu a společně si zacvičili. Na budoucí předškoláky se už všichni moc těšíme.

Mgr. Michaela Semmelbauerová DiS.

stazeny soubor (1).jpg stazeny soubor (2).jpg stazeny soubor (3).jpg
stazeny soubor (7).jpg   stazeny soubor.jpg