Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Odznak všestrannosti - duben 2023

Odznak všestrannosti - duben 2023  1. dubna 2023 jsme vyjeli do Českých Budějovic na soutěž s názvem Odznak všestrannosti. Zde se závodilo v pěti disciplínách: kliky, trojskok z místa, běh na jeden kilometr, hod medicinbalem vzad a skákání přes švihadlo po dobu dvou minut. Nejlépe si vedli v okresním kole žáci David Flegl (3. místo) a Natálie Kubíčková (1. místo) oba zároveň postoupili do krajského kola, kde pod vedením paní učitelky Hašové obsadil David osmé a Natka krásné třetí místo v konkurenci celého Jihočeského kraje.

Dále nás reprezentovali tito žáci:

Rozboud (8. místo z 31)

Jágl (10. místo z 31)

Bužek (9. místo z 23)

Bužková (9. místo z 18)

Bužková (7. místo z 44)

Tržilová (5. místo z 25)

Herdová (7. místo z 12)

Vlažný, J. Frolík, M. Holšán, P. Čada, P. Nikodem, L. Klečka, D. Herdová, K. Kovářová, K. Čadová, L. Simpson, A. Procházková, V. Vondrášková

Mgr. Jan Duspiva