Úvod > Základní škola > Aktuality > Mc Donald’s Cup 2023

Mc Donald’s Cup 2023

Třetího a čtvrtého května 2023 se naše škola zúčastnila populárního fotbalového turnaje Mc Donald’s Cup. Ve středu reprezentovali naši školu žáci 4. a 5. tříd konkrétně.

Jan Bužek, Petr Hejna, Lukáš Hejna, Petr Skvašík, Petr Bednář, Lukáš Klečka, Richard Dušák, Patrik Čech, Vojtěch Sukdol, Nikola Herdová.

S celkovou bilancí 2 výher a 1 prohry skončili na pěkném 2. místě ve skupině.

O den později se turnaje zúčastnili naši nejmenší fotbalisté. Školu ZŠ Ševětín reprezentovali tito žáci:

Jan Klečka, Vojtěch Klečka, Sofie Čadová, Wiliam Simson, Dalibor Pajma, Sebastian Zemen, Natálie Kubíčková, Anička Hauptová, Prokop Vlček, Matyáš Sukdol, David Peer a Pavel Ivanov.

Tento tým vyhrál svoji skupinu po výhrách 3:0, 1:0 a 4:1 a postoupil do boje o medaile, kde po prohraných penaltách skončil na 4. místě a jen těsně jim unikl vytoužený pohár a bronzové medaile.

Věřím, že si obě družstva turnaj užila a v silné konkurenci 16 škol je 4. místo výborný úspěch, zvlášť když proti stojí leckdy větší školy.

Sportu zdar!

Mgr. Jan Duspiva