Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > nabídka SPŠ SE v Č. Budějovicích nejen pro žáky 9. ročníku

nabídka SPŠ SE v Č. Budějovicích nejen pro žáky 9. ročníkuVážení rodiče,

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická v Českých Budějovicích vás tímto informuje o aktivitách, které škola pořádá pro žáky základních škol. Všechny aktivity jsou bezplatné a pro žáky (nejen se zájmem o techniku) přínosné.

Krátké představení aktivit:

  • Technická olympiáda Jihočeského kraje – soutěž pro žáky 2. stupně ZŠ, kladoucí si za cíl přitáhnout děti k technice. Zadání je jednoduché s důrazem na praktickou realizaci funkčního modelu. Účast na Technické olympiádě zohledňujeme v rámci přijímacího řízení. Veškeré informace jsou na přiloženém letáku a také na našem webu (https://www.spssecb.cz/pro-uchazece/technicka-olympiada), včetně tiskové zprávy z loňského ročníku (https://nasregion.cz/technicka-olympiada-na-jihu-cech-zna-viteze-je-z-ceskobudejovicke-zakladni-skoly-268855/).
  • Kroužky pro žáky základních škol – technické kroužky pro zájemce o techniku, informace též na přiloženém letáku.
  • On-line webináře k přípravě na přijímací zkoušky – v předchozích letech jsme nabízeli zájemcům z řad žáků ZŠ webináře, které jim mají pomoci s přípravou na přijímací zkoušky. Ani u této akce není účast nijak vázána na přihlášení na naši školu, i když doufáme, že se nám takto podaří účastníky přesvědčit o tom, že naše škola je pro ně dobrá volba. I k této aktivitě přikládáme informační letáky. Registrace zájemců bude probíhat od začátku října, informace budou dostupné na našem webu www.spssecb.cz
příp.png příprava.png