Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > LOMAZ – ATLETICKÉ ZÁVODY 2024

LOMAZ – ATLETICKÉ ZÁVODY 2024Datum konání:
27.5.2024

V pondělí 27. května 2024 se naše škola zúčastnila atletických závodů v Lomnici nad Lužnicí. Na letošní ročník dorazilo celkem 9 škol. (Veselí nad Lužnicí 2x, Dolní Bukovsko, Lišov, Lomnice nad Lužnicí, Ševětín, atd). Minulý rok se nám podařilo zvítězit, a tak jsme letos poctivě trénovali a vybírali konečnou sestavu reprezentantů:

Mladší žáci:

Petra Eichnerová, Natálie Kubíčková, Ivana Vysloužilová, Anitta Hromádková, Jan Klečka, Vojtěch Klečka, Patrik Čech, Patrik Zabilka, Lukáš Jára, Vojtěch Sukdol, Václav Novotný,

Starší žáci:

David Flegl, Lukáš Klečka, Nikol Herdová, Sára Novotná, Daniel Sim, Matěj Šitera, Tereza Tržilová, Liliana Simpson, Zuzana Bužková, Nikol Chrtová, Eliáš Diamant, Pavel Nikodem, Jakub Frolík, Marek Iška, Josef Sýkora, Karolína Čadová, Filip Doležal, Danica Herdová, Martin Jindra, Karolína Kovářová, Matyáš Kušnír, Anežka Vlčková, Tereza Vlažná 

I letos se soutěžilo o dva krásné poháry. Pro jejich získání bylo zapotřebí nasbírat co nejvíce zlatých medailí (prvních míst). Letošní rok byl napínavý až do posledních disciplín. V průběhu soutěže jsme se s pohárem pomalu loučili, ale strhujícím finišem a výbornými štafetami jsme se se ziskem deseti zlatých medailí stali celkovými vítězi akce s názvem LOMAZ. Závěrečné oslavy opět nejvíce odnesli pan učitel Duspiva a paní učitelka Tušlová, kteří ze závěrečného focení odešli „krapet polití“. Prakticky během celých závodů nám svítilo sluníčko a menší sprška tudíž byla příjemným ochlazením. (fotografie)

Medailové výsledky jednotlivců:

  1. Bužková – 2x zlato I. Vysloužilová – 1x zlato
  2. Kubíčková – 2x zlato M. Jindra – 1x stříbro, 1x bronz
  3. Tržilová – 1x zlato, 1x stříbro D. Herdová – 2x stříbro
  4. Kovářová – 1x zlato J. Klečka – 1x bronz
  5. Sukdol – 1x stříbro 

Vítězné štafety:

Čadová, Chrtová, Tržilová, Bužková,

  1. Klečka, P. Zabilka, V. Sukdol, V. Novotný
  2. Kubíčková, A. Hromádková, P. Eichnerová, I. Vysloužilová 

Celkové pořadí škol:

Ševětín – 10 zlatých

Lišov – 9 zlatých

Veselí nad Lužnicí I. – 4 zlaté

Mgr. Jan Duspiva

IMG-20240527-WA0031.jpg

IMG-20240527-WA0027.jpg

IMG_20240527_083335.jpg