Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > 4.A na dopravním hřišti

4.A na dopravním hřištiDatum konání:
27.5.2024

Dne 27.5. 2024 jsme nasedli - my žáci 4.A - do vlaku a jeli do Českých Budějovic na dopravní hřiště. Rozdělili jsme se do dvou skupin. První skupina si v učebně vysvětlovala teorii silniční dopravy s paní lektorkou formou testů. Druhá skupina ověřovala teorii v praxi na dopravním hřišti. Jezdili jsme na kolech, poznávali dopravní značky, občas projeli "stopku" nebo přehlédli červenou. Ale vždycky jsme měli možnost chybu napravit. To, co jsme se naučili, určitě využijeme třeba během jízdy na kole do školy. Paní lektorka odměnila naše vědomosti "průkazem cyklisty" a dopravními kvízy. A hlavně, počasí bylo super! (fotografie)

Mgr. Jana Palkosková a Katka Klímová
IMG_20240527_0837206.jpg