Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“ 2019

Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“ 2019Tak jako každý rok, tak i letos Český zahrádkářský svaz připravil pro přátele včelařství, rybářství, myslivosti, chovatelství i zahrádkářství tradiční elektronickou soutěž spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČZS, z. s. a ČSCH, z. s., kdy organizátorem bylo opět Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky. Našim žákům se podařilo uspět i v této oblasti.
17. - 20. místo: Eliška Jandová, 8.B
21. - 23. místo: Václav Kytka, 6.B
25. místo: Natálie Kališová, 7.A
Další úspěšní řešitelé: 29. místo: Sára Topková, 30. - 32. místo: Anežka Klenková, Nela Vojčová, Simona Šašková, 33. - 36. místo: Jan Frolík, Tomáš Veselý, 37. - 38. místo: Ondřej Jedlička, Kateřina Kovářová, 39. - 40. místo: Jan Hejna, Eliška Pelikánová, Vendula Kovářová, Aneta Chovancová, Veronika Uhrínová, Markéta Vejvarová, Karolína Beránková, Johana Keclíková, Tomáš Němec, Veronika Rozboudová, Jan Cimrhansl, Tomáš Píha, Magdalena Jirsová, Adriana Kušnírová, Josef Beznoska, Karolína Rozboudová, Jakub Hejna.
GRATULUJEME!

Mgr. Věra Burešová, Ph.D.