Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Zápis z konzultačního odpoledne 5.6.2024

Zápis z konzultačního odpoledne 5.6.2024Datum konání:
5.6.2024
Vážení rodiče, informujeme Vás o tématech z konzultačního odpoledne:
 
  • Pro školní rok 2024 - 2025 bude škola objednávat pracovní sešity k učebnicím. Konkrétní cenu za jednotlivé třídy vám sdělí třídní učitelé. Úhradu prosím proveďte do ŠOP.
  • Omlouvání žáků při nepřítomnosti ve škole
  • Sběr papíru – nebude, ceny výkupních surovin jsou nízké, (karton vůbec neberou) museli bychom doplácet za dopravu.
  • Někteří žáci si opakovaně nenosí školní pomůcky nebo nenosí domácí úkoly. Prosíme na dohlédnutí rodiči. Žáci si úkoly mohou zapisovat do úkolníčku – je potřeba je dále vést k samostatnosti a zodpovědnosti.
  • Focení třídních kolektivů – fotografie budou hrazeny ze školní on-line pokladny.
  • Sledování zpráv ve škole on-line (včetně změn v rozvrhu, zpráv od vyučujících), průběžné sledování zůstatků ve školní on-line pokladně (www.skolniprogram.cz).
  • Školní akademie – se bude konat v úterý 25.6.2024 v Kulturním domě Ševětín.
  • Zahradní slavnost – bude se konat ve čtvrtek 27.6.2024 od 15 hodin na zahradě školy. Bude připraven program s prezentací kroužků školy, SDH Ševětín, foodtruck s občerstvením. Drobné domácí pochutiny jsou vítány.
  • Adaptační kurz Dobronice u Bechyně (6.A a 6.B - 17.9. - 20.9.2024), nebo škola v přírodě Rodvínov (4.A a 4.B - 23.9. - 27.9.2024)  – prosíme, kontrolujte své zůstatky ve školní on-line pokladně pro možnost realizace plateb. Pro nepřítomné rodiče zašlou třídní učitelé zprávu s podrobnějšími informacemi o své třídě do školy on-line.