Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Výtvarná soutěž "Požární ochrana očima dětí 2024"

Výtvarná soutěž "Požární ochrana očima dětí 2024"Datum konání:
18.5.2024

Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje vyhlásil už tradičně jako každý rok literárně – výtvarnou soutěž „Požární ochrana očima dětí“. Naši žáci se tomuto tématu věnovali při výtvarné výchově a nejvíce zdařilé práce jsme odeslali do soutěže. Velká radost přišla, když jsme dostali zprávu, že se máme dostavit dne 18.5.2024 na předávání ocenění do Českých Budějovic na krajské ředitelství Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje. Soutěže se zúčastnilo více než 400 dětí okresu České Budějovice, mezi oceněnými byli dva naši žáci. Odnesli si diplomy, pěkné dárky a hlavně příjemný pocit, který s nimi sdíleli i jejich rodiče. Ocenění získali ještě další naši žáci, kteří soutěžili za hasičský sbor v Drahotěšicích.

Ocenění žáci:

Šimon Háva z 5.B získal 2.místo ve své kategorii

Anežka Nepožitková ze 6.B získala zvláštní ocenění ve své kategorii

Mgr. Hana Faloutová

IMG_20240516_153447.jpg IMG_20240516_153642.jpg

dlouhé čekání na vyhlášení.jpg