Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Výtvarná soutěž:  „Ovoce plné vitamínů“

Výtvarná soutěž:  „Ovoce plné vitamínů“Český zahrádkářský svaz vyhlásil již 29. ročník výtvarné soutěže, pořádané již od roku 1993. Je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná. V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Kategorie B- 1. stupeň ZŠ- Andrea Čejková, Marta Paurová, Michal Síbrt, Tereza Tržilová, Milada Žatečková

Kategorie C- 2. stupeň ZŠ- Pavlo Taranenko, Radek Bambas, Jakub Frolík, Marek Iška, Denisa Jarešová, Dominika Karásková, Natálie Kučerová, Veronika Marcínová, Veronika Paurová, Rollerová Sofie, Valerie Stehlíková, Josef Sýkora, Štěpán Vaněk, Jakub Weinpold, Petr Žatečka, Natálie Pokorná, Aneta Síbrtová

Mgr. Burešová Ph.D.

1..jpg 2..jpg
3..jpg 4..jpg