Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Výtvarná soutěž "Krása a zdraví zahrady"

Výtvarná soutěž "Krása a zdraví zahrady"Český zahrádkářský svaz vyhlásil již 30. ročník výtvarné soutěže, pořádané již od roku 1993. Je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná. V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Zasílali jsme obrázky a polytechnické práce do kategorie 1 i 2 stupně základních škol.

Kategorie B- 1. stupeň ZŠ- Petr Bednář, David Flegl, Anna Frolíková, Nikol Herdová, Eliška Pajmová, Sofie Sukdolová, Anežka Vlčková, Valentýna Vondrášková, Anna Zemanová

Kategorie C- 2. stupeň ZŠ- 6.B- Annemarie Bartlová, Petra Houfková, Liliana Simpson, Natálie Vosejpková

7.A- Kristýna Bednářová, Amálie Hejnová, Antonín Hejna, Magdaléna Chýnová, Lenka Kundrátová, Vojtěch Michal, Markéta Pártlová, Vojtěch Stejkoza, Štěpán Tátovský, Jan Trnka, Tereza Trnková, David Vavrek, Julie Veselá, Andrea Vondrášková, Anna Sofie Zemenová

7.B- Emilia Omeljan, Pavlo Tarenenko

8.A- Radek Bambas, Veronika Marcínová, Veronika Paurová

9.B- Lea Flutková, Vratislav Kadlec

Mgr. Věra Burešová, Ph.D.,  Mgr. Jana Palkosková

CZS 1.stupen.jpg CZS 2 (2).jpg CZS 2 (3).jpg