Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Vánoční setkání 2023

Vánoční setkání 2023Ve čtvrtek 30. listopadu 2023 čpěla z celé školy neodolatelná vánoční atmosféra, která jako by naznačovala nadcházející vánoční setkání. Celá hala se proměnila v hlediště, bylo přichystáno občerstvení a pěvecký sbor v čele s paní učitelkou Vondráškovou se pilně připravoval na vystoupení. A když už nastoupil na provizorní pódium, hala byla plná lidí, jež si mohli mimo jiné venku zakoupit domácí štrůdl, kremrole, perník nebo punč.

Sbor recitoval básně a zpíval a s ním i rodiče, prarodiče, žáci i učitelé v publiku. Zkrátka začátek adventu jak vyšitý a podržen sněhovými vločkami, elegantně se snášející k zemi, za okny.

napsala žákyně Veronika Paurová, 9.A

Vystoupení žáků naší školy pod vedením paní učitelky Vondráškové se všem velmi líbilo. Byl to pěkně strávený podvečer. Žáci se na vystoupení velmi zdařile připravili. Vážím si nejen pracovního nasazení paní učitelky Vondráškové, které věnuje pěveckému sboru, ale i práce ostatních vyučujících, kteří se starali o ozvučení, občerstvení a výzdobu školy, nebo se jinak podíleli na zajištění této akce.

Poděkování patří i rodičům za hojnou účast na tomto společném VÁNOČNÍM SETKÁNÍ.

Velmi za toto vystoupení děkuji a věřím, že nebylo poslední. 

Mgr. Jana Schnelzerová

adv.png