Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Talent Jihočeského kraje 2018

Talent Jihočeského kraje 2018Naše žákyně Alexandra Vaněčková se zúčastnila anketní soutěže Talent Jihočeského kraje 2018. V té se ve sportovní kategorii umístila na prvním místě. Je členkou českobudějovického mažoretkového a twirlingového klubu Starlette. Zde dosahuje mimořádných úspěchů.
 „ Chtěla bych se dostat co nejdále, takže na mistrovství světa nebo mistrovství Evropy,“ říká 11 letá Alexandra Vaněčková. 

Přejeme hodně vytrvalosti a štěstí!
MŮŽEME JI PODPOŘIT I MY!

Prosba (více na): mažoretková a twirlingová skupina STARLETTE České Budějovice

Máme šanci reprezentovat Českou republiku ve francouzském Limoges na Světovém poháru v twirlingu a také na Grand Prix, které navazuje na Světový pohár – potřebujeme k tomu ale vaši pomoc. Naše členka, Veronika Kadlecová, se v minulosti díky vaší podpoře stala zlatou medailistkou Světového i Evropského poháru a nyní by ráda vyrazila obhajovat zlato.

Podpořte naši cestu na Světový pohár WBTF (International Cup World Baton Twirling Federation), který se koná 4.-8. srpna 2019 a na navazující soutěž Grand Prix IBTF (WBTF + WFNBTA) ve dnech 9.-11.8. – obě soutěže se konají ve francouzském Limoges. První krok nutný k účasti jsme splnili, na základě úspěšných výsledků ve všech disciplínách na Mistrovství České republiky nám twirlingová sekce naší asociace udělila nominace a možnost reprezentovat naši zemi.

Bohužel, Twirling není známý a už vůbec ne sponzorovaný sport, proto jsme se rozhodli pokusit se vás oslovit touto formou.K tomu, abychom se mohli nominovat na Světový pohár + Grand Prix, předcházela dlouhá cesta, několik let práce, nespočet hodin strávených v tělocvičně. Jelikož jsme z různých měst, je obtížnější natrénovat tým. Scházíme se na víkendové tréninky, kdy v tělocvičně strávíme klidně i 18 hodin. Sólové disciplíny trénujeme každá/(ý) kdykoliv to jde. Tady si člověk musí uvědomit, co od toho všeho vlastně očekává a čeho chce dosáhnout. Samozřejmě si také musí uvědomit, že „bez práce nejsou koláče“ a pokud chce uspět, musí pro to něco obětovat. A tím se řídíme. Většina z nás neví, co je volný čas, protože každá volná chvilka patří twirlingu. Ale věříme, že je to k něčemu dobré a že se nám to vrátí. Jelikož ale ještě každý vedle sportu stále studujeme, nezbývá už tolik času na brigády, abychom si vydělali nějaký ten peníz. Z těchto důvodů bychom vás, příznivce sportu a tance, chtěli požádat o malou či větší finanční pomoc.

Cílová částka v žádném případě nepokryje celkové náklady naší cesty. Pokud by byl náš projekt úspěšný, pokryli bychom vybranou částkou alespoň náklady na cestovné nebo startovné a porotné + stravu. Každopádně byste nám vaší podporou velmi ulevili a pomohli.
Další finance se snažíme získat od různých sponzorů a města.
Samozřejmě pokud máte zájem nás podpořit, suma může převyšovat cílovou (námi stanovenou) částku.

 Pokud se cílová částka nevybere, nebudeme se moci soutěže zúčastnit a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.