Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Školní výlet tříd 6.A a 6.B ve hře Tepfaktor v Chotilsku

Školní výlet tříd 6.A a 6.B ve hře Tepfaktor v ChotilskuDne 6. června 2024 se žáci tříd 6.A a 6.B zúčastnili nezapomenutelného výletu do Chotilska, kde prožili vzrušující dobrodružství v rámci hry Tepfaktor. Tento den byl plný zábavy, týmové spolupráce a osobního překonávání překážek. Tepfaktor je adrenalinová hra inspirovaná populární televizní show "Pevnost Boyard". Účastníci, rozděleni do týmů po 3 až 5 hráčích, musí ve 3 hodinovém časovém limitu zdolávat různé fyzické i logické úkoly, aby získali indicie k vítězství. Každá výzva je navržena tak, aby podporovala týmovou spolupráci, důvtip a fyzickou zdatnost. Bylo úžasné sledovat, jak se každý tým snaží překonat výzvy a jak se děti vzájemně podporují. Někteří žáci objevili své skryté talenty a jiní zase překonali své strachy. Mnozí si uvědomili důležitost spolupráce a komunikace. (fotografie)

Mgr. Jana Šustrová

20240606_121609.jpg