Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Školní výlet 8.B a 8.A

Školní výlet 8.B a 8.AVe čtvrtek 26.5.2022 jely třídy 8.A a 8.B na školní výlet. Cílovou stanicí byl TEP FAKTOR na Slapech. Před školou jsme se sešli v 6.30 a v 6.45 jsme se vydali na cestu směr Slapy. Cesta byla dlouhá, ale nakonec jsme dorazili na místo. Rozdělili jsme se do pětičlenných týmů a po vyslechnutí základních instrukcí a pravidel jsme se pustili do hry. Hra spočívala ve splnění 25 úkolů na způsob Pevnosti Boyard. Každá skupina dostala hrací plán a čip pro vstup do jednotlivých místností, za jejichž dveřmi se ukrývaly úkoly, které vyžadovaly logické myšlení, fyzickou sílu, obratnost  a samozřejmě týmovou spolupráci. Některé úkoly byly jednodušší, jiné naopak složitější. Na splnění každého z nich jsme měli vymezený určitý čas. Těch několik minut nám mnohdy pro splnění úkolu nestačilo..Po třech hodinách jsme museli hru ukončit. Získat číselný kód a všechny potřebné indicie se nakonec nikomu nepodařilo, přesto jsme si návštěvu TEP FAKTORU všichni užili.

žákyně Leona Flutková

Mgr. Ivona Hercegová

 tf.jpeg