Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Školní výlet 4.A do Soběslavi – Blatské muzeum

Školní výlet 4.A do Soběslavi – Blatské muzeumDne 7.6.2023 byla třída 4.A v Blatském muzeu v Soběslavi.

Ráno v 7.35 hod. jsme se sešli před školou, potom jsme vyšli na vlakové nádraží a v 7.53 jsme vyjeli vlakem. Cesta se nám moc líbila.

S námi jela paní učitelka Ludvika Stoklasová a paní zástupkyně Lucie Novotná. Po cestě jsme se zastavili v hračkářství. Do muzea jsme dorazili v 9 hodin. Tam jsme hned na úvod hráli hru „ANO – NE“ a to nás moc bavilo a  pak jsme hráli spoustu dalších naučných her. V muzeu nás provázela paní průvodkyně a také ornitolog pan Bažant, kterým nám řekl moc velkou spoustu zajímavostí.

Po skončení jsme jeli vlakem domů, tedy pochopitelně  jako nedílnou součást výletu jsme si ještě stihli dát zmrzlinu.

 Bylo krásné počasí a vše nám vyšlo. (fotografie)

třída 4.A

IMG_20230607_114105.jpg