Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Výlet 2.A a 2.B

Výlet 2.A a 2.BV úterý 13. června 2023 naši druháci navštívili park Fantazium, fantastický svět plný fantazie a kreativity s řadou naučných a zábavných stezek, který se nachází v malé vesničce Roseč nedaleko Jindřichova Hradce.

Žáci si zde prošli naučnou stezku „Stopy kolem nás“, kde hledali a určovali stopy zvířat, absolvovali pohádkovou cestu s názvem „Z pohádky do pohádky“, v níž hledali tajné heslo k pohádkové truhle s pokladem a zahráli si hru „Hledání pokladu“, jejíž cílem bylo objevit své šťastné číslo. Po té si ještě ve tvořivé dílně namalovali vlastní magnetku.

Na závěr děti dostaly malou odměnu a v místním krámku si nakoupily různé suvenýry.

V Roseči bylo krásně a druháci si zábavné dopoledne náramně užili.

Mgr. Hana Chovancová, Mgr. Marta Perničková

 IMG_20230613_121918.jpg