Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

Školní kolo olympiády v anglickém jazyceDne 8.1. a 9.1.2024 se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Olympiáda se skládala ze třech částí (poslech, porozumění textu a konverzace).

První den se účastnilo 14 žáků ze šestých a sedmých tříd. Na prvním místě se umístily dvě žákyně Marta Paurová (7.A) a Liliana Simpson (7.B). Obě děvčata dosáhla maximálního počtu bodů (32). V této kategorii překvapili žáci šestých tříd velmi pěkným umístěním. (3. místo, 6. a 7. místo a 10. místo)

V kategorii starších žáků jsme byly svědky velmi pěkných výkonů. Žáci prokázali schopnost konverzovat i na složitější témata. V této kategorii vyhrál Jan Hyrák z 9.B se ziskem 54 bodů (z maximálního počtu 55 bodů).

Do okresního kola postupují: Paurová Marta ze 7.A   a   Jan Hyrák z 9.B. Reprezentantům držíme palce!!!

Mgr. Irena Procházková