Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Základní informace z konzultačního odpoledne ze dne 10.1.2024

Základní informace z konzultačního odpoledne ze dne 10.1.2024Vážení rodiče, informuji Vás o základních věcech z konzultačního odpoledne a následného semináře pro rodiče s názvem: "KYBERPROSTOR A SOCIÁLNÍ SÍTĚ - A VAŠE DÍTĚ..." 

Rodiče byli informováni o:

 1. průběhu vzdělávání
 2. lyžařském kurzu (pro žáky 7. - 9. tříd) - schůzka rodičů 31.1.2024 v 15:30 hodin
 3. školních akcích - školní online pokladna - průběžná kontrola dostatečných financí na účtu žáka
 4. postupu při omlouvání žákovské absence ve škole
 5. průběžném sledování ŠKOLY ONLINE A WEBOVÝCH STRÁNEK ŠKOLY
 6. schůzce rodičů vycházejících žáků se bude konat dne 6.2.2024 od 16:00 hodin v učebně fyziky a chemie
 7. o výskytu vší na škole: 

  Postup ve škole v případě opakovaných výskytů vši dětské v třídních kolektivech opakujeme pravidelně.
  Níže uvedené detailní informace vycházejí z metodického pokynu MŠMT a materiálu KHS.

  Žádám proto všechny rodiče o důslednost při kontrole hlav svých dětí, pedagogické pracovníky o důslednost v informování rodičů a obecně o spolupráci při řešení tohoto nikdy nekončícího boje se vší dětskou. 

 8. seminář pro rodiče: "KYBERPROSTOR A SOCIÁLNÍ SÍTĚ - A VAŠE DÍTĚ..." Děkujeme všem rodičům, kteří se zúčastnili tohoto semináře. Budeme rádi, pokud nám podáte zpětnou vazbu - napíšete email na: zssevetin@volny.cz 

Mgr. Jana Schnelzerová