Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Škola v přírodě a Adaptační kurz - den první - 2019

Škola v přírodě a Adaptační kurz - den první - 2019Do kempu na břehu Lužnice jsme dorazili asi v půl desáté. Od autobusu jsme museli jít krátký úsek pěšky, ale to nám nevadilo. Mohli jsme se kochat krásným údolím řeky Lužnice, nad kterým se tyčí zřícenina hradu. Pak nás čekalo ubytováni v pěkných chatkách a chutný oběd. Odpoledne nabídlo pestrý program, do kterého se všichni s nadšením zapojili - aktivita Monstra, soutěž o postavení nejvyšší budovy z maršmelounů a špaget, malování šátků, výšlap na zříceninu (rozluštěním zašifrované zprávy se děti dozvěděly něco o historií hradu). Starší děti vyzkoušely vodu v řece, která poskytla příjemné osvěžení v tomto horkém počasí. Plni dojmů se těšíme na zítřejší den. (Po otevření celého příspěvku se dočtete, jaký máme JÍDELNÍČEK.)

Mgr. Eva Rodová

kolaz-adapt.-kurz-a-sk-v-prirode1.jpg