Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Setkání v MŠ - 1.A

Setkání v MŠ - 1.ADatum konání:
5.4.2024
Ve čtvrtek 4.4. a v pátek 5.4.2024 se zúčastnila třída 1.A a 1.B na pozvání paní učitelek z naší školky tvořivé dílničky v prostorách herny školky. Paní učitelka Jana Mizerová s kolegyněmi  připravily pro školáky materiály, ze kterých vyráběli (vystřihovali a nalepovali kytičky a lístky) obrázek louky. Děti se setkali při těchto činnostech s bývalými spolužáky ze školky. Všem se setkání líbilo a těší se na další společné akce. Spolupráce se školkou je pro všechny zúčastněné příjemným doplněním školních činností, vážíme si toho a oceňujeme tyto aktivity.
 
Mgr. Roman Tlapák, třídní učitel 1.A, Mgr. Eva Šachlová, třídní učitelka 1.B
setkání v MŠ 1.A_2024.jpeg
tvoření 1.B_MŠ 2024.jpg