Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > První školní den v 1. třídách

První školní den v 1. třídáchDne 1. září se sejdeme společně v 8:00 hodin v učebnách prvních tříd. Vstup do školy bude pro budoucí prvňáčky a jejich doprovod (prosíme maximálně 2 rodinné příslušníky) umožněn hlavním vchodem od 7:50 hodin. Doprovázející budou mít roušky (prvňáčci roušky mít nemusí). První den se nikdo nepřezouvá.
Do tříd přijde naše prvňáčky přivítat i paní starostka Romana Hajská. Po vstupu do školy využijte prosím desinfekci umístěnou u vstupu do školy. Ukončení prvního slavnostního dne předpokládáme cca v 9 hodin. Poté Vás všechny žádáme v souladu s minimalizací rizik spojených se současnou situací o opuštění budovy školy.
Věříme, že tato opatření, která činíme především v zájmu co největší bezpečnosti dětí, chápete a že si první školní den všichni užijeme.

JSch