Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Projekt 72 hodin

Projekt 72 hodinJedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konaly již po deváté. Autorem výzvy je Česká rada dětí a mládeže. Cílem 72 hodin je zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho! Přesvědčit je, že jsou sami schopní změnit věci, které se jim nelíbí. Naučit je spolupracovat a víc vnímat svět kolem sebe. Náš projekt “Řada našich blízkých i cizích lidí nemá již tolik sil na úklid zahrady, vynesení odpadků, sběr větví a šišek. My jsme ale mladí a plni elánu a hlavně rádi pomáháme". Zapojili se Karolína Rozboudová a Václav Vlažný. Odměny budou uděleny vylosovaným projektům. Losovat se bude 8. února v České televizi.

Mgr. Věra Burešová, Ph.D.

kolaz-foto-1.png