Úvod > Základní škola > Aktuality > rybářská soutěž

rybářská soutěž

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína v Třeboni vyhlásila pro žáky základních škol již desátý ročník soutěže „Rybářské vědomosti“. Svým rozsahem byla určena pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ, složena z testu rybářských vědomostí. Z naší školy se účastnili z osmého ročníku: Kytka, Vlažný. Z devátých tříd: Hejna, Doležal, Chovancová, Klenková, Topková. Bylo vyhodnoceno 20 nejlepších, pro které je připravena výhra v podobě rybářského víkendu v Třeboni s možností sportovního rybolovu na chovném rybníce. K naší velké radosti uspěl stejně jako minulý školní rok a mezi nejlepší řešitele se dostal Michal Doležal. Obsadil čtvrté místo. A uspět se podařilo i nováčkovi v této soutěži Václavovi Vlažnému. Ten obsadil desáté místo.

Gratulujeme.

Mgr. Věra Burešová, Ph.D.

dolezal.jpg