Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Přednáška pro rodiče - VIRTUÁLNÍ SVĚT

Přednáška pro rodiče - VIRTUÁLNÍ SVĚTDne 29.5.2019 se uskutečnila v učebně fyziky přednáška pro rodiče s panem Ing. Petrem Šmídem, ředitelem PORTUS PRACHATICE, na téma VIRTUÁLNÍ SVĚT. Tato organizace zajišťujeme pestrou nabídku aktivit směrem k rodinám, dětem a mládeži v oblastech předcházení nežádoucímu chování, smysluplného trávení volného času a řešení obtížných životních situací.

Pan Šmíd se již v úvodu ukázal jako velice schopný odborník a řečník, který dovede zaujmout. Vtipně a poutavě vysvětlil pozici současných rodičů, učitelů a žáků. Jeho přednáška byla tak zajímavá, že místo jedné domluvené hodiny jsme všichni vydrželi poslouchat hodiny dvě.
Myslím, že se tato akce povedla. Zanechala nám spoustu dobrých postřehů a dala návod, jak se zachovat a jednat.

JSch