Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Pozvánka na poznávací stezku "Červen - měsíc myslivosti"

Pozvánka na poznávací stezku "Červen - měsíc myslivosti"Pro širší veřejnost ve věku 8 až 80 let je připravena poznávací stezka pod Babou. (Baba je zalesněný vrchol na širokém strukturním hřbetu v Ševětínské vrchovině. Leží v katastrálním území Vitína). Stezka je k dispozici od 8. do 30. června 2023. Nulté stanoviště (začátek) se nachází na kraji lesa nad hřištěm. Desáté (poslední) zastavení je na strouze pod kazatelnou směrem na Ševětín. Stezka lesem měří 1,80 km. Celý okruh od hřiště je dlouhý 2,80km, je sjízdný i pro kočárky vhodné do terénu.

Na poznávací stezku vytvořenou v rámci června - měsíce myslivosti vás zveme všichni z   mysliveckého kroužku Poštolky.

Lovu zdar! 

vedoucí kroužku paní Romana Tomandlová 

mk.jpg