Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Podzimní tvoření s rodiči 20.10.2022

Podzimní tvoření s rodiči 20.10.2022Podzimní tvoření se stalo milým setkáním rodičů, dětí a vyučujících naší základní školy. Ve školní družině si mohly děti společně se svými rodiči vyrobit papírový zápich do květináče - „dýňáka“ a také netopýra z papíru jako hezkou dekoraci pro blížící se Halloween.

Krásné babí léto umožnilo malovat dýně a kaštany na čerstvém vzduchu ve venkovních prostorách školy. Dýně se rázem proměnily ve strašidelné nebo usmívající se podzimní dekorace, které budou zdobit nejedno okno. Také mandaly a ježečci z kaštanů jistě dotvoří podzimní atmosféru domova našich žáků. Výsledky našeho společného tvoření posuďte sami na fotografiích. Těšíme se na další setkání. (fotografie)

Ing. Mgr. Bc. Lucie Novotná a kolektiv školy

IMG_20221020_161539.jpg 1_IMG-20221020-WA0021.jpg