Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Plavecký výcvik žáků 2. a 3. ročníků

Plavecký výcvik žáků 2. a 3. ročníkůPlavecký výcvik

V podzimních měsících letošního školního roku se žáci druhých a třetích tříd zúčastnili plaveckého výcviku v plaveckém bazénu v Českých Budějovicích. Pod vedením zkušených plaveckých instruktorů si v rámci 10 dvouhodinových lekcí osvojili plavecké dovednosti a učili se různé plavecké styly. Na konci každé lekce absolvovali plaveckou opičí dráhu a po té získali rybí šupinu, kterou si ve škole nalepili na svého kapříka. Nejvíce se děti těšily na poslední hodinu, kdy si mohly sjet na tobogánu. Na závěr plaveckého výcviku obdržely mokré vysvědčení. Do školy se žáci vraceli nejen s mokrým vysvědčením, ale i s novými dojmy a zážitky. (fotografie)

Mgr. Hana Chovancová

IMG_20221103_104547.jpg