Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Opékání buřtů 6.A

Opékání buřtů 6.AVe čtvrtek 26.9. jsme si společně udělali krásný večer. Sešli jsme se v 5 hodin, rozdělali oheň a začali s opékáním buřtů. Děti si nejen pochutnaly, ale také zasportovaly. S radostí se pustili do badmintonu, frisbee nebo nohejbalu. Na závěr za námi přijeli hasiči ze Sboru dobrovolných hasičů Ševětín. Velmi zábavnou a poutavou formou dětem přiblížili svou práci a připomněli jim, jak se správně zachovat v krizové situaci. Děti dokonce nahlédly do hasičského auta, vyzkoušely si některé vybavení vozu a vylezly i na střechu. Na závěr žáci viděli hasiče v akci při hašení ohně. Myslím, že se akce velmi vydařila. Velmi děkuji svým žákům za hojnou účast (přišli všichni) a hlavně hasičům za vstřícný a profesionální přístup.

Mgr. Irena Procházková

kolaz-burty.png