Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > NÁVŠTĚVA OBECNÍ KNIHOVNY - šesté třídy

NÁVŠTĚVA OBECNÍ KNIHOVNY - šesté třídyNÁVŠTĚVA OBECNÍ KNÍHOVNY
Ve dnech 7. 11. a 12. 11. navštívily obě třídy šestého ročníku obecní knihovnu. Žáci nevědouce, co je v knihovně čeká, přivítala velice milá paní knihovnice. Ta mladé návštěvníky seznámila s chodem knihovny a pro zajímavost jim také sdělila počet titulů včetně jejich ceny. Naše návštěva nebyla samozřejmě jen informativní. Žáci si vyzkoušeli práci s online katalogem a s dopomocí vyhledávali některé knižní tituly a jejich autory. Nově získána zkušenost jim záhy pomohla při vyplňování pracovních listů. V mnohých dokonce tato návštěva podnítila chuť číst, a tak odcházeli s přihláškou.

Mgr. Veronika Truhlářová

knihovna-s-vercou-6.tr.png