Úvod > Základní škola > Aktuality > Nástup žáků 2. stupně do školy od 8.6.2020

Nástup žáků 2. stupně do školy od 8.6.2020

Přítomnost žáků 2. stupně ve škole bude umožněna od 7:40 hodin do 11:20 hodin podle následujícího rozpisu pro jednotlivé třídy.
Žáci 6. – 8. tříd budou rozděleni do 15ti členných skupin.
Aktivity:
• skupinové konzultace z 6. ročník: Čj, M, Aj, F, Z, D, 7.–8. ročník: Čj, M, Aj, Nj, F, CH, Z, D,
• třídnické hodiny
• socializační aktivity
• a jiné, např.: vyzvednutí školních potřeb nebo jiných osobních věcí žáků, které z důvodu zákazu osobní přítomnosti žáků zůstaly ve škole, odevzdání učebnic, předání vysvědčení za 2. pololetí školního roku 2019 – 2020.
od 9. června: 6. ročník: každé úterý 8:00 – 11:20
od 10. června: 7. ročník: každou středu 8:00 – 11:20
od 11. června: 8. ročník: každý čtvrtek 8:00 – 11:20

Žádám všechny zákonné zástupce žáků 6. – 8. tříd, aby se vyjádřili nejpozději do 2.6. 2020 k účasti svých dětí na vyučování formou emailu na e-mail třídního učitele.

od 12. června: 9. ročník: každý pátek 8:00 – 11:20 – individuální konzultace (Čj a M) po nahlášení do školy online (OSTATNÍ MODULY > ZÁPIS NA ŠKOLNÍ AKCE > PŘEHLED AKCÍ) a odesláním zprávy třídní učitelce. Žáci se mohou také nahlásit třídní učitelce k návštěvě školy ohledně vyzvednutí školních potřeb nebo jiných osobních věcí žáků, které z důvodu zákazu osobní přítomnosti žáků zůstaly ve škole, odevzdání učebnic, předání vysvědčení za 2. pololetí školního roku 2019 – 2020.

Stravování bude zajištěno ve školní jídelně – přihlaste prosím své děti ke stravování, pokud budete chtít oběd.

Na první den výuky musí žák přinést podepsané čestné prohlášení. Bez tohoto prohlášení není účast žáka ve škole možná. (Dvě roušky a sáček na odkládání odložených roušek.) čestné prohlášení
Všechny podrobné informace o výuce a rozdělení žáků do skupin obdrží zákonní zástupci prostřednictvím e-mailu, nebo do systému škola online od svých třídních učitelů do 5.6. 2020.

Mgr. Jana Schnelzerová, ředitelka školy