Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Krajské kolo Jihočeského zvonku 2023

Krajské kolo Jihočeského zvonku 2023V pátek 12.5.2023 se naši žáci Pavlík Veselý  a Barunka Sýkorová zúčastnili krajského kola v sólovém zpěvu ve Strakonicích. Konkurence byla velká. Všichni soutěžící zpívali velmi pěkně. Našim žákům patří velký dík, že se zodpovědně připravili na tuto soutěž a vyzpívali si zasloužená PRVNÍ místa ve svých kategorií. Zlato v hrdle nezapřou. :-).

A velkým uznáním byl i zájem o tyto talenty (Barunku Sýkorovou, Pavlíka Veselého a Jůlinku Veselou) do známého a uznávaného sboru Jitřenka v Českých Budějovicích.
A další velký úspěch slaví Pavlík Veselý, který navíc vyhrál v kytarové soutěži. 
Všichni se Vám předvedou na školní akademii.
Hudbě zdar!
Mgr. Lenka Vondrášková (Kovaříková)
pv.jpg