Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Jak prvňáci četli dětem v MŠ

Jak prvňáci četli dětem v MŠDatum konání:
20.6.2024

Těsně před koncem školního roku šla 20.6.2024 třída 1.B předvést své čtenářské dovednosti k nejmenším do školky. Ukázali, jak se ve škole za první rok naučili číst. Nejmenší posluchači ve školce se na ně moc těšili, protože tam někteří mají své sourozence. Třída byla pro nás krásně připravená a žáci si posedali na malé židličky. Kolem nich se usadily nejmenší dětičky ze školky.  Po přečteném textu jsme byli odměněni potleskem a na závěr i malou sladkostí. Po čtení se všichni pustili do  vybarvování zvířátek,  které jsme pro ně vytiskli. Zapojily se všechny děti. Setkání bylo  moc hezké a těšíme se zase někdy příště. 

Mgr. Eva Šachlová 
čtení1.jpg
čtení 2.jpg