Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Florbalový turnaj O pohár starosty města Týn nad Vltavou

Florbalový turnaj O pohár starosty města Týn nad VltavouVčera 4. října se naše škola zúčastnila tradičního florbalového turnaje v Týně nad Vltavou. V tento termín se hrála kategorie mladší a starší žáci.

Mladší žáci:

Brána: Petr Bednář

Obránci: Lukáš Klečka, Ondřej Weinpold, Matěj Šitera

Útok: David Flegl, Jakub Jindra, Lukáš Jindra, Jakub Kubíček, Daniel Jindra, Jan Vlažný

 

Mladší žáci nenašli během celého turnaje přemožitele a se skóre 5 výher a 0 proher se stali suverénními vítězi své kategorie. Nejlepším střelcem turnaje se stal se 6 brankami David Flegl.

 

Starší žáci:

Brána: Vladimír Čeněk, David Vavrek

Obrana: Jakub Frolík, Pavel Nikodem, Filip Doležal, Dominik Němec, Jakub Weinpold

Útok: Pavel Čada, Martin Jindra, Jakub Čech, Vladimír Zíka, Matyáš Kušnír, Adam Flegl

 

            Soutěž starších žáků byla o poznání vyrovnanější. Celkem 6 družstev se utkalo ve 2 základních skupinách, kde jsme po úvodní výhře 2:1 nad Malou Stranou museli zkousnout první porážku nad místním Gymnasiem. V prvním semifinále nám los přidělil vítěze skupiny B ZŠ Hlineckou. Po velmi dobrém výkonu jsme postoupili do finále, kde na nás čekal silný tým Gymnásia. Finále nabídlo strhující bitvu, která vyvrcholila samostatnými nájezdy. Zde si na Dominika Haška zahrál Pavel Čada, který vychytal všechny nájezdy soupeře. Druhým hrdinou se stal Adam Flegl, který jako jediný proměnil svůj nájezd a zajistil nám Putovní pohár.

            Opět se ukázalo, že ševětínské děti sport milují a jsou v něm opravdu výborní. Kromě výborných výkonů při nás stálo i trocha toho sportovního štěstí, kterému jsme šli hodně naproti, a právem se nám naše škola zase o něco více třpytí.

                                                                                                          Sportu zdar.

Mgr. Jan Duspiva

sž.png

po.png