Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > 7.A na výstavě "Leťme vysoko"

7.A na výstavě "Leťme vysoko"Dne 3.10.2023 jsme byli na celodenním výletě. Čekání na výstavu Leťme vysoko jsme si zkrátili stmelovacími aktivitami. Nejvíc se nám líbilo motýlárium s živými motýly. Mohli jsme si také vyzkoušet kostýmy much, nebo zkoumat mikroskopem křídla ptáků. Někomu se také líbilo relaxování v mráčcích, nebo ježdění v modelu rogala. Jako další jsme navštívili muzeum v ČB. Téma výstavy bylo umění černé Afriky, kde jsme se dozvěděli různé věci o Africe, které jsme předtím nevěděli. Například pět nejnebezpečnějších zvířat Afriky, nebo také jak se nosily masky. Mohli jsme si vyzkoušet zvuk různých bubnů a potěžkat si roh africké krávy. Na konci prohlídky jsme si mohli vyrobit náramek. Moc se nám to líbilo.

Napsaly: Barbora Sýkorová a Tereza Tržilová ze 7.A

4405.jpg