Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Den za obnovu lesa 2022

Den za obnovu lesa 2022Dne 15.10.2022 jsme se dopoledne sešli u hájovny vedle Dubenského rybníka blízko Ševětína. I přes nepřízeň počasí jsme si akci užili. Nic to ale neměnilo na našem zážitku. Zapojili jsme nejen svaly (vysadili jsme celou řádku buků), ale i naše hlavičky (plnění úkolů). Odměnou byla čokoláda, která nám v deštivém počasí udělala neskutečnou radost. Akce byla výborně připravená a velmi zajímavá. Vidět orla zblízka a poslechnout si poutavé povídání bylo bezesporu atraktivní. Zejména aktivity jako trenažer harvestoru, výroba svíček, ochutnávka medu a pylu sklidily velký úspěch. Doufám, že se děti dozvěděli mnoho zajímavých informací. Těšíme se, jak se budeme chodit dívat na "naše" stromy, jak rostou.

Mgr. Irena Procházková 

IMG_2261.jpg IMG_2256.jpg IMG_2249.jpg
IMG_2280.jpg IMG_2292.jpg IMG_2293.jpg