Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Barevný týden a Wherigo v 6.A

Barevný týden a Wherigo v 6.AV týdnu 30.1. – 2.2.2023 měla naše třída 6.A akci zvanou barevný týden. Významem bylo obléci se každý den do zadané barvy. V pondělí jsme byli v černé, v úterý v zelené, ve středu v modré a ve čtvrtek jsme se oblékli co nejbarevněji. Akce se nám líbila a užili jsme si hodně zábavy.

napsala: Marta Paurová, žákyně 6.A

Wherigo

31.1.2023 jsme se sešli na Mariánském náměstí v Českých Budějovicích. Tam si nás vyzvedla paní učitelka Procházková a její manžel. Šli jsme společně na náměstí. Tam jsme se rozdělili na dva týmy, kluci a holky. Holky to bohužel vzdaly, ale kluci našli kešku a zvítězili. Dále zbývalo, zajít na něco dobrého. Pak jsme jeli autobusem domů.

Akorát byla zima, ale to vůbec nevadilo. Všichni jsme si to užili. Děkujeme paní učitelce Procházkové za její volný čas.

napsala: Tereza Tržilová, žákyně 6.A

barvy.png