Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Akce SPŠ SE pro žáky základních škol

Akce SPŠ SE pro žáky základních školInformace o aktivitách, které pořádá SPŠ SE (STROJÁRNA v Budějovicích) pro žáky základních škol. Všechny aktivity jsou bezplatné a jsme přesvědčeni o tom, že pro žáky (nejen se zájmem o techniku) přínosné.

Krátce si dovolím jednotlivé akce představit:

  • Technická olympiáda Jihočeského kraje – nová soutěž pro žáky 2. stupně ZŠ, kladoucí si za cíl přitáhnout děti k technice. Zadání je jednoduché s důrazem na praktickou realizaci funkčního modelu. Účast na Technické olympiádě zohledňujeme v rámci přijímacího řízení. Veškeré informace jsou na přiloženém letáku a také na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1781340698724222/
  • Kroužky pro žáky základních škol – technické kroužky pro zájemce o techniku, informace též na přiloženém letáku.
  • On-line webináře k přípravě na přijímací zkoušky – v loňském roce škola nabízela zájemcům z řad žáků ZŠ webináře, které jim mají pomoci s přípravou na přijímací zkoušky. Ani u této akce není účast nijak vázána na přihlášení na tuto školu. I k této aktivitě si dovoluji přiložit informační letáky: český jazyk, matematika. Registrace zájemců bude probíhat od začátku října, informace budou dostupné na našem webu www.spssecb.cz