Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > 7.A v ZOO

7.A v ZOODatum konání:
14.5.2024

Dne 14.5.2024 se třída 7.A zúčastnila exkurze do ZOO v Hluboké nad Vltavou. Zúčastnili jsme se skvělého přednáškového programu o zvířatech. Byla to jedna z nejlepších školních akcí, na které jsme kdy byli, a rádi bychom se s vámi podělili o své zážitky. Přednáškový program o komunikaci živočichů byl velmi zajímavý. Následovala prohlídka ZOO a nakonec žáci dostali pracovní listy, které museli vyplnit. Díky nim se dozvěděli některé detaily například o rosomákovi a mravencích. 

Celý den byl plný zajímavých informací a nezapomenutelných zážitků. Byl to skvělý způsob, jak se dozvědět více o zvířatech a jejich chování. Tato návštěva ZOO nám ukázala, jak důležité je chránit ohrožené druhy a starat se o naši planetu. Už se těšíme na další dobrodružství se školou!

Doufáme, že se vám náš článek líbil a že vás inspiroval k návštěvě ZOO. Ať už s rodinou nebo se školou, určitě si to užijete stejně jako my!

Mgr. Irena Procházková

zoo.jpg